На днях посетили Шепетовскую специализированную школу-интернат Хмельницкой области, где живут около 200 детей из малообеспеченных и неблагополучных семей, дети-сироты. Дети сейчас на каникулах. В школе-интернате есть свой театр.
Дети, проживающие в школе-интернате, нуждаются в кроватях. Тем кроватей, на которых спят дети, пятьдесят лет. Также необходимы стулья, тумбочки, столы, шкафы, канцтовары.
На кухне очень нужна картофелечистка, посуда и многое другое. Окна постепенно меняются на пластиковые. Но еще очень много старых деревянных. Зимой детям очень холодно.
Директор и преподаватели школы-интернат открыты к сотрудничеству.

Схожі повідомлення

Допомога

12.09.2018

ВБО “Серце Батьківщини” за співпрацею з ГО “Коростенська районна рада жінок” і її керівником Катериною Скляревською, передали благодійну допомогу сім’ям учасників АТО, інвалідам, багатодітним та соціально-незахищеним сім’ям, закладам медицини та соціального захисту Коростеня, Житомирської області.

Допомога

29.08.2018

Відвідали Центр інфекційних уражень нервової системи, Інституту епідеміології та інфекційних хвороб та передали інвалідну коляску та ходунки.    

Допомога

21.08.18

Для малозабезпечених громадян, переселенців, багатодітних сімей було передано вітаміни, ліки, сок, столи, крісла, одяг та взуття. Допомогу отримали релігійні організації які опікуються малозабезпеченими та багатодітними сім’ями, інвалідами та сиротами. БФ “Вікторія” отримала меблі для переселенців.