Шановні відвідувачі!

Щиро вітаю Вас на сайті Всеукраїнського благодійного фонду «Серце Батьківщини»!

Я вдячна, що Ви вирішили відвідати цю сторінку – адже це означає, що, як і наша команда, Ви переймаєтесь пошуком можливостей торкнутись чийогось життя рукою підтримки, а отже, у нас з Вами є багато спільного.

З повагою,
Голова Правління фонду

Наш фонд – неурядова благодійна організація, заснована у 2008 р.

За час свого функціонування ми напрацювали певну базу суб’єктів, потреби яких видаються нам найбільш кричущими. Серед тих, кому Фонд регулярно допомагає: лікарні, загальноосвітні школи, школи-інтернати, притулки для дітей, будинки престарілих, благодійні та громадські організації, сільські ради, виправні колонії та виправні центри, організації ветеранів та інвалідів, центри соціального обслуговування малозахищених верств населення, пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян, малозабезпечені громадяни та інші. Реабілітаційним центрам, дитячим садкам та будинкам бракує елементарних предметів побуту, тож і до таких звернень важко залишатись байдужими.

Ми усвідомлюємо, що неможливо допомогти усім, неможливо відповісти на біль кожного серця, але ми впевнені, що цілком в наших силах знайти вихід бодай з частини проблем та негараздів, якими сповнене сучасне суспільство. Тож, як то кажуть, якщо навіть одній біді вдасться зарадити, значить, наші зусилля не даремні.

Усіх, хто поділяє нашу мету і принципи роботи, запрошуємо підтримати Фонд. Висловлюємо щиру вдячність усім тим, хто вже підтримує нас і співпрацює з нами заради успіху нашої спільної благородної справи!

Нехай буде мир та радість на нашій квітучій благословленій Богом Україні!