Висловлюємо вдячність Благодійному магазину Ласка за надані нам гарні речі для передачі тим, хто цього потребує. Нами передано було одяг, прикраси, взуття, іграшки та ін. малозабезпеченим громадянам та сім’ям, багатодіним родинам, переселенцям. Дуже багато позитивних відгуків та вдячностей чуємо за надані якісні речі.
#helpwithlaska #laska #laskacharity #laskacharitystore #sercebatkivshchyny

Схожі повідомлення

Допомога

12.09.2018

ВБО “Серце Батьківщини” за співпрацею з ГО “Коростенська районна рада жінок” і її керівником Катериною Скляревською, передали благодійну допомогу сім’ям учасників АТО, інвалідам, багатодітним та соціально-незахищеним сім’ям, закладам медицини та соціального захисту Коростеня, Житомирської області.

Допомога

29.08.2018

Відвідали Центр інфекційних уражень нервової системи, Інституту епідеміології та інфекційних хвороб та передали інвалідну коляску та ходунки.    

Допомога

21.08.18

Для малозабезпечених громадян, переселенців, багатодітних сімей було передано вітаміни, ліки, сок, столи, крісла, одяг та взуття. Допомогу отримали релігійні організації які опікуються малозабезпеченими та багатодітними сім’ями, інвалідами та сиротами. БФ “Вікторія” отримала меблі для переселенців.