Хотим выразить огромную благодарность благотворительному магазину Ласка за оказанную помощь в виде одежды, обуви, детских игрушек. Благодаря Вам и Вашему доброму сердцу, дети села Даневка, что находится в Черниговской области, получили хорошие, качественные вещи, а самое главное нашу с вами любовь и заботу. Несомненно это найдет отклик в ихнем сердце и изменит возможно всю ихнюю жизнь.
‪#‎helpwithlaska‬ ‪#‎laska‬ ‪#‎laskacharity‬ ‪#‎laskacharitystore‬

Схожі повідомлення

Допомога

12.09.2018

ВБО “Серце Батьківщини” за співпрацею з ГО “Коростенська районна рада жінок” і її керівником Катериною Скляревською, передали благодійну допомогу сім’ям учасників АТО, інвалідам, багатодітним та соціально-незахищеним сім’ям, закладам медицини та соціального захисту Коростеня, Житомирської області.

Допомога

29.08.2018

Відвідали Центр інфекційних уражень нервової системи, Інституту епідеміології та інфекційних хвороб та передали інвалідну коляску та ходунки.    

Допомога

21.08.18

Для малозабезпечених громадян, переселенців, багатодітних сімей було передано вітаміни, ліки, сок, столи, крісла, одяг та взуття. Допомогу отримали релігійні організації які опікуються малозабезпеченими та багатодітними сім’ями, інвалідами та сиротами. БФ “Вікторія” отримала меблі для переселенців.