Не початку липня нами було відвідано Букинський будинок престарілих (Черкаська область). Передано благодійну допомогу: миючі засоби, засоби гігієни. Хочеться звернути увагу на те, що стареньким потрібен телевізор. Той телевізор, що в них є, дуже маленький. Звертаємося до вас, люди добрі, з проханням допомогти придбати телевізор. У кого буде бажання допомогти, прошу звертатися по телефону 095 363 31 70 (Валентина)

Схожі повідомлення

Допомога

12.09.2018

ВБО “Серце Батьківщини” за співпрацею з ГО “Коростенська районна рада жінок” і її керівником Катериною Скляревською, передали благодійну допомогу сім’ям учасників АТО, інвалідам, багатодітним та соціально-незахищеним сім’ям, закладам медицини та соціального захисту Коростеня, Житомирської області.

Допомога

29.08.2018

Відвідали Центр інфекційних уражень нервової системи, Інституту епідеміології та інфекційних хвороб та передали інвалідну коляску та ходунки.    

Допомога

21.08.18

Для малозабезпечених громадян, переселенців, багатодітних сімей було передано вітаміни, ліки, сок, столи, крісла, одяг та взуття. Допомогу отримали релігійні організації які опікуються малозабезпеченими та багатодітними сім’ями, інвалідами та сиротами. БФ “Вікторія” отримала меблі для переселенців.