На протязі жовтня – листопада ми відвідали Волинську, Житомирську, Рівненську, Дніпропетровську, Чернігівську та Вінницьку область. В цих поїздках передали благодійну допомогу для малозабезпечених та багатодітних сімей, громадських організацій, товариствам інвалідів, релігійним громадам, організаціям, які опікуються сиротами, дітьми з особливими потребами, дітьми, покинутих батьками, а також для вимушених переселенців. Допомагали одягом, продуктами харчування, сухими сніданками, кашами, напоями, ліками, медичним обладнанням, християнською літературою та іншим. Висловлюємо велику подяку Lantmannen AXA, Coca-Cola Ukraine, Laska Charity Store, та багатьом іншим нашим дорогоцінним партнерам за Вашу щиросердність та доброту!

Схожі повідомлення

Допомога

11.01.2018

Відправили вантаж до Кіровоградської області. Для малозабезпечених громадян було передано одяг, взуття, теплі речі, інвалідні ходунки, ліки, мінеральну воду та кока-колу.

Допомога

1.12.2017

Передали допомогу в три організації інвалідів. Організації інвалідів подільського та дніпровського району та організації “Меморіал” отримали одяг та взуття.

Допомога

30.11.2017

Сьогодні ми допомогли реабілітаційним центрам. Дякуємо за допомогу Марині Чуприні. На цей раз пельмені та вареники були передані тим, хто знаходиться на реабілітації.