Останнім часом ми передали допомогу інвалідам Святошинського району м. Києва, Баришівській центральній районній лікарні, волонтерам м. Харкова, дитячим закладам, реабілітаційним центрам, малозахищеним громадянам Волинської області. Це – ліки, вітаміни, одяг, продукти харчування, художня література, медичні вироби, миючі засоби, велосипеди, ходуни, інвалідні стільці, дитячі подарунки, пелюшки, підгузники та ін. Дякуємо АТ “Київський вітамінний завод”, благодійному магазину “Ласка”, УМТ “Світло на Сході”, МБФ “Відкрите серце”, Християнській ГО “ТАВРА”, ТОВ “Белла-Трейд”, МБО “Погляд” за співпрацю. .

Схожі повідомлення

Допомога

17.05.2018

Допомога для реабілітаційного центру “Перлина”. Передали продуктові набори та харчові суміші.

Допомога

11.04.2018

Відвідали Коростень та передали ліки, вітаміни та шкільну форму, для малозабезпечених, лікарень, волонтерів, громадськім організаціям. Велика подяка нашим партнерам, ГО “Коростенська районна рада жінок” та її керівнику Катерині Скляревській. Допомогу отримали Меленівська сільська лікарська амбулаторія, Read more…

Допомога

3.04.2018

Для підопічних будинку ветеранів та інвалідів міста Києва передали плеєри для людей з вадами зору. Дякуємо Ярославу Малько, та місії Global Christian Support за надані пристрої для прослуховування Слова Божого для людей з інвалідністю.