Більше трьох років ВБО “Серце Батьківщини”передає допомогу Коростенському району Житомирської області. Налагоджена співпраця з громадською організацією “Коростенська рада жінок” (керівник Катерина Скляревська) Публікуємо звіт ГО “Коростенська рада жінок” за жовтень. Радіємо, що можемо разом допомагати людям!.

Завдяки гуманітарній допомозі БФ «Сердце Батьківщини»10 жовтня відвідали хоспіс «Святої Олени» і передали
пацієнтам та медперсоналу речі першої необхідності, які потрібні в їхньому щоденному побуті. Не змогли пройти повз проникливого погляду бабусі…. Завітали до затишної кімнати …. Наша співрозмовниця зустріла нас спочатку насторожено. Але слово за слово й недовіра зникла з очей. Бабуся виявилася говіркою. Озерчук Валентина Василівна сюди потрапила два роки тому. Вона не гуляє надворі, як дехто, бо ж не ходить, немає ніг. Розповідає, що найбільше непокоїть її оця вимушена нерухомість, а решта нічого, все можна перетерпіти.

Діти – наше майбутнє і саме ми, дорослі, повинні любити і оберігати їх, забезпечувати всім необхідним та сприяти їх всебічному розвитку. На жаль, не всі вони зростають у повноцінних родинах, деякі дітки позбавлені радості сімейного піклування та любові. Щоб хоч якось заповнити цей пробіл в дитячому серці ми завітали до Коростенського міського центру соціально-психологічної реабілітації дітей ,,Віра, Надія, Любов’’, щоб подарувати їм радість та щастя…. М’які іграшки, книги, канцелярське приладдя, продукти харчування … . Від зустрічі і подарунків діти отримали позитивні емоції, якими вони радо поділися з нами.

З подарунками та найкращими побажаннями завітали в дитячий садочок селища Михайлівка, зустрілися з завідувачкою, вихователями та вихованцями дитсадка. Дітлахи радісно зустріли нас, відбулася невимушена тепла цікава розмова з солодкими подарунками. Очі маленьких вихованців закладу світилися від радості, їм дуже сподобалася отримані подарунки.

 

Схожі повідомлення

Допомога

Пансіонат ветеранів праці

Відвідали пансіонат ветеранів праці та пригостили соком та кока-колою.

Допомога

День захисту дітей

До дня захисту дітей разом з партнерами організували свято для дітей та підлітків та пригощали всіх соком, кока-колою.

Допомога

10.12.2018

Відвідали Черкаську область та передали інвалідне приладдя, одяг, кока-колу, вітаміни, пральний порошок, мило, відбілючі засоби, харчові рисові суміші для інвалідів та престарілих територіального центру соціального обслуговування Кам’янського району, а також Звенигородського будинку-інтернату для інвалідів та Read more…