Більше трьох років ВБО “Серце Батьківщини”передає допомогу Коростенському району Житомирської області. Налагоджена співпраця з громадською організацією “Коростенська рада жінок” (керівник Катерина Скляревська) Публікуємо звіт ГО “Коростенська рада жінок” за жовтень. Радіємо, що можемо разом допомагати людям!.

Завдяки гуманітарній допомозі БФ «Сердце Батьківщини»10 жовтня відвідали хоспіс «Святої Олени» і передали
пацієнтам та медперсоналу речі першої необхідності, які потрібні в їхньому щоденному побуті. Не змогли пройти повз проникливого погляду бабусі…. Завітали до затишної кімнати …. Наша співрозмовниця зустріла нас спочатку насторожено. Але слово за слово й недовіра зникла з очей. Бабуся виявилася говіркою. Озерчук Валентина Василівна сюди потрапила два роки тому. Вона не гуляє надворі, як дехто, бо ж не ходить, немає ніг. Розповідає, що найбільше непокоїть її оця вимушена нерухомість, а решта нічого, все можна перетерпіти.

Діти – наше майбутнє і саме ми, дорослі, повинні любити і оберігати їх, забезпечувати всім необхідним та сприяти їх всебічному розвитку. На жаль, не всі вони зростають у повноцінних родинах, деякі дітки позбавлені радості сімейного піклування та любові. Щоб хоч якось заповнити цей пробіл в дитячому серці ми завітали до Коростенського міського центру соціально-психологічної реабілітації дітей ,,Віра, Надія, Любов’’, щоб подарувати їм радість та щастя…. М’які іграшки, книги, канцелярське приладдя, продукти харчування … . Від зустрічі і подарунків діти отримали позитивні емоції, якими вони радо поділися з нами.

З подарунками та найкращими побажаннями завітали в дитячий садочок селища Михайлівка, зустрілися з завідувачкою, вихователями та вихованцями дитсадка. Дітлахи радісно зустріли нас, відбулася невимушена тепла цікава розмова з солодкими подарунками. Очі маленьких вихованців закладу світилися від радості, їм дуже сподобалася отримані подарунки.

 

Схожі повідомлення

Допомога

17.05.2018

Допомога для реабілітаційного центру “Перлина”. Передали продуктові набори та харчові суміші.

Допомога

11.04.2018

Відвідали Коростень та передали ліки, вітаміни та шкільну форму, для малозабезпечених, лікарень, волонтерів, громадськім організаціям. Велика подяка нашим партнерам, ГО “Коростенська районна рада жінок” та її керівнику Катерині Скляревській. Допомогу отримали Меленівська сільська лікарська амбулаторія, Read more…

Допомога

3.04.2018

Для підопічних будинку ветеранів та інвалідів міста Києва передали плеєри для людей з вадами зору. Дякуємо Ярославу Малько, та місії Global Christian Support за надані пристрої для прослуховування Слова Божого для людей з інвалідністю.