Більше трьох років ВБО “Серце Батьківщини”передає допомогу Коростенському району Житомирської області. Налагоджена співпраця з громадською організацією “Коростенська рада жінок” (керівник Катерина Скляревська) Публікуємо звіт ГО “Коростенська рада жінок” за жовтень. Радіємо, що можемо разом допомагати людям!.

Завдяки гуманітарній допомозі БФ «Сердце Батьківщини»10 жовтня відвідали хоспіс «Святої Олени» і передали
пацієнтам та медперсоналу речі першої необхідності, які потрібні в їхньому щоденному побуті. Не змогли пройти повз проникливого погляду бабусі…. Завітали до затишної кімнати …. Наша співрозмовниця зустріла нас спочатку насторожено. Але слово за слово й недовіра зникла з очей. Бабуся виявилася говіркою. Озерчук Валентина Василівна сюди потрапила два роки тому. Вона не гуляє надворі, як дехто, бо ж не ходить, немає ніг. Розповідає, що найбільше непокоїть її оця вимушена нерухомість, а решта нічого, все можна перетерпіти.

Діти – наше майбутнє і саме ми, дорослі, повинні любити і оберігати їх, забезпечувати всім необхідним та сприяти їх всебічному розвитку. На жаль, не всі вони зростають у повноцінних родинах, деякі дітки позбавлені радості сімейного піклування та любові. Щоб хоч якось заповнити цей пробіл в дитячому серці ми завітали до Коростенського міського центру соціально-психологічної реабілітації дітей ,,Віра, Надія, Любов’’, щоб подарувати їм радість та щастя…. М’які іграшки, книги, канцелярське приладдя, продукти харчування … . Від зустрічі і подарунків діти отримали позитивні емоції, якими вони радо поділися з нами.

З подарунками та найкращими побажаннями завітали в дитячий садочок селища Михайлівка, зустрілися з завідувачкою, вихователями та вихованцями дитсадка. Дітлахи радісно зустріли нас, відбулася невимушена тепла цікава розмова з солодкими подарунками. Очі маленьких вихованців закладу світилися від радості, їм дуже сподобалася отримані подарунки.

 

Схожі повідомлення

Допомога

14.08.18

До міжнародного дня молоді передали соки, мінеральну воду Бонаква, Schweppes, вітаміни, одяг та багато іншого. Допомогу отримали Товариство інвалідів Подольського району м.Києва, діти-інваліди Згуровського р-ну Київської області, дитячий будинок сімейного типу м.Нікополь Дніпропетровської області, реабілітаційний Read more…

Допомога

24.07.2018

Відвідали Волинську область та передали волонтерам одяг, взуття, вітаміни, та багато іншого.

Допомога

19.06.2018

Найбільш нужденним громадянам, які знаходяться під опікою Голованівського територіального центру соціального обслуговування Кіровоградської області передали одяг, взуття, інвалідне приладдя, кока-колу та інше. Дякуємо Благодійний магазин Ласка, УМТ “Світло на Сході” та Coca-Cola Ukraine