Більше трьох років ВБО “Серце Батьківщини”передає допомогу Коростенському району Житомирської області. Налагоджена співпраця з громадською організацією “Коростенська рада жінок” (керівник Катерина Скляревська) Публікуємо звіт ГО “Коростенська рада жінок” за жовтень. Радіємо, що можемо разом допомагати людям!.

Завдяки гуманітарній допомозі БФ «Сердце Батьківщини»10 жовтня відвідали хоспіс «Святої Олени» і передали
пацієнтам та медперсоналу речі першої необхідності, які потрібні в їхньому щоденному побуті. Не змогли пройти повз проникливого погляду бабусі…. Завітали до затишної кімнати …. Наша співрозмовниця зустріла нас спочатку насторожено. Але слово за слово й недовіра зникла з очей. Бабуся виявилася говіркою. Озерчук Валентина Василівна сюди потрапила два роки тому. Вона не гуляє надворі, як дехто, бо ж не ходить, немає ніг. Розповідає, що найбільше непокоїть її оця вимушена нерухомість, а решта нічого, все можна перетерпіти.

Діти – наше майбутнє і саме ми, дорослі, повинні любити і оберігати їх, забезпечувати всім необхідним та сприяти їх всебічному розвитку. На жаль, не всі вони зростають у повноцінних родинах, деякі дітки позбавлені радості сімейного піклування та любові. Щоб хоч якось заповнити цей пробіл в дитячому серці ми завітали до Коростенського міського центру соціально-психологічної реабілітації дітей ,,Віра, Надія, Любов’’, щоб подарувати їм радість та щастя…. М’які іграшки, книги, канцелярське приладдя, продукти харчування … . Від зустрічі і подарунків діти отримали позитивні емоції, якими вони радо поділися з нами.

З подарунками та найкращими побажаннями завітали в дитячий садочок селища Михайлівка, зустрілися з завідувачкою, вихователями та вихованцями дитсадка. Дітлахи радісно зустріли нас, відбулася невимушена тепла цікава розмова з солодкими подарунками. Очі маленьких вихованців закладу світилися від радості, їм дуже сподобалася отримані подарунки.

 

Схожі повідомлення

Допомога

13.09.2019

Ми раді, що маємо можливість допомагати малозабезпеченим громадянам та громадським організаціям. Передали допомогу для інвалідів та малозабезпечених сімей. ГО інвалідів РОСАВА отримала напої, сухі завтраки та пластівці, а також допомогли сім’ї зібрати дитину до школи, Read more…

Допомога

3.09.2019

Для малозабезпечених, багатодітних сімей та пенсіонерів Релігійної громади “Зцілення народам” передали торти, рулети та інші солодощі. Все це дякуючи нашим небайдужим партнерам, які не стоять осторонь проблем та викликів сьогодення. Дякуємо.

Допомога

22.08.19

Передали допомогу для інвалідів, ветеранів, пенсіонерів та малозабезпечених сімей. Дякуємо нашим партнерам за надані солодощі для нужденних.