Завдяки нашим партнерам наші волонтери передали допомогу малозабезпеченим сім’ям, вимушеним переселенцям, воїнам 8 окремої бригади та їхнім сім’ям, організаціям ветеранів та інвалідів м.Києва, Баришівській центральній районній лікарні, реабілітаційному центру для алко- та нарко- залежних “Перлина” та багатьом інших громадян та організацій м.Києва, Київської, Кіровоградської, Житомирської, Дніпропетровської, Хмельницької областей.

Схожі повідомлення

Допомога

12.09.2018

ВБО “Серце Батьківщини” за співпрацею з ГО “Коростенська районна рада жінок” і її керівником Катериною Скляревською, передали благодійну допомогу сім’ям учасників АТО, інвалідам, багатодітним та соціально-незахищеним сім’ям, закладам медицини та соціального захисту Коростеня, Житомирської області.

Допомога

29.08.2018

Відвідали Центр інфекційних уражень нервової системи, Інституту епідеміології та інфекційних хвороб та передали інвалідну коляску та ходунки.    

Допомога

21.08.18

Для малозабезпечених громадян, переселенців, багатодітних сімей було передано вітаміни, ліки, сок, столи, крісла, одяг та взуття. Допомогу отримали релігійні організації які опікуються малозабезпеченими та багатодітними сім’ями, інвалідами та сиротами. БФ “Вікторія” отримала меблі для переселенців.