Реабілітаційний центр “Перлина”в м. Києві. отримав допомогу від ВБО “Серце Батьківщини”.
Центр “Перлина” заснован більше 10 років назад. За цей час реабілітовано багато молоді, яка звільнилася від алкогольної та наркотичнрої залежності.
Керівник центру – Стадник Олексій.
Реабілітаційний центру потрібні миючі засоби, засоби гігієни, продукти харчування, теплий одяг, взуття.
Ми вдячні хлопцям реабілітаційного центру за допомогу, яку вони надавали і нашому фонду. Бажаємо вам, хлопці, витримки та Божих благословінь! Хто хоче допомогти центру “Перлина” – пишіть.

Схожі повідомлення

Допомога

12.09.2018

ВБО “Серце Батьківщини” за співпрацею з ГО “Коростенська районна рада жінок” і її керівником Катериною Скляревською, передали благодійну допомогу сім’ям учасників АТО, інвалідам, багатодітним та соціально-незахищеним сім’ям, закладам медицини та соціального захисту Коростеня, Житомирської області.

Допомога

29.08.2018

Відвідали Центр інфекційних уражень нервової системи, Інституту епідеміології та інфекційних хвороб та передали інвалідну коляску та ходунки.    

Допомога

21.08.18

Для малозабезпечених громадян, переселенців, багатодітних сімей було передано вітаміни, ліки, сок, столи, крісла, одяг та взуття. Допомогу отримали релігійні організації які опікуються малозабезпеченими та багатодітними сім’ями, інвалідами та сиротами. БФ “Вікторія” отримала меблі для переселенців.