Висловлюємо вдячність МБО “Взгляд” та Асоціації “Соціальний захист” за надані білети в Італійський цирк «Кобзов» для вихованців дитячого садка «Волошка» при Волошинівському НВК ім. Героя України Р. Лужевського село Волошинівка, Київської області. Діти та батьки отримали масу задоволення побачивши неймовірне шоу з тваринами: тиграми, слонами, жирафами, зебрами, кенгуру, верблюдами, крокодилами, пітонами.

Схожі повідомлення

Допомога

12.09.2018

ВБО “Серце Батьківщини” за співпрацею з ГО “Коростенська районна рада жінок” і її керівником Катериною Скляревською, передали благодійну допомогу сім’ям учасників АТО, інвалідам, багатодітним та соціально-незахищеним сім’ям, закладам медицини та соціального захисту Коростеня, Житомирської області.

Допомога

29.08.2018

Відвідали Центр інфекційних уражень нервової системи, Інституту епідеміології та інфекційних хвороб та передали інвалідну коляску та ходунки.    

Допомога

21.08.18

Для малозабезпечених громадян, переселенців, багатодітних сімей було передано вітаміни, ліки, сок, столи, крісла, одяг та взуття. Допомогу отримали релігійні організації які опікуються малозабезпеченими та багатодітними сім’ями, інвалідами та сиротами. БФ “Вікторія” отримала меблі для переселенців.