У барвах «Золотого Каштану»
Літо – це улюблена пора року для дітей. З настанням канікул приходить повна свобода від навчальних занять. Більше не треба прокидатися під ранні звуки будильника, вчити уроки, писати контрольні. Теплі літні місяці – найбільш безтурботна та довгоочікувана пора.
Щоб літо принесло дитині масу яскравих вражень, залишило багато приємних спогадів і пройшло з користю, нам дорослим, варто вже зараз серйозно задуматися про організацію цікавого відпочинку.
Пам’ятаєте, яку гордість ми відчували, коли, повернувшись до школи, хвалилися перед однолітками тим, чого побачили та навчилися влітку?
Цікаву екскурсію запропонувала керівник Всеукраїнської благодійної організації «Серце Батьківщини» Валентина Іванівна Канвішер, з якою заклад багато років співпрацює. Здобувачі освіти та їх батьки, вихованці дитячого садка постійно відчувають підтримку та отримують допомогу від благодійного фонду.
Відвідати міжнародний юнацький фестиваль циркового мистецтва «Золотий Каштан» 30 травня 2018 року здобувачам освіти Волошинівського НВК ім. Р. Лужевського надала громадська організація «Барви життя». На фестиваль з’їхались найсильніші колективи з 12 країн світу. Кожен із них підготував яскравий номер, в якому було все: ефектні декорації, захопливий сюжет і приголомшливі світло і звук. Така подія нікого не залишила байдужим. Ми не шкодували бурхливих овацій для найсміливіших і найбільш талановитих. І хто знає, можливо наші діти познайомилися з зірками наступних десятиліть за якими майбутнє не тільки українського, а й світового цирку!
Адміністрація закладу, батьки та діти щиро дякують керівництву та працівнику (ГО «Барви життя» Воробйовій Ліні, а також Канвішер В.І. за турботу, підтримку, цікаві поїздки та зустрічі. Зичимо Вам здоров’я, добробуту та мирного неба над головою.
Адміністрація закладу
Волошинівського НВК ім. Р. Лужевського

Схожі повідомлення

Допомога

12.09.2018

ВБО “Серце Батьківщини” за співпрацею з ГО “Коростенська районна рада жінок” і її керівником Катериною Скляревською, передали благодійну допомогу сім’ям учасників АТО, інвалідам, багатодітним та соціально-незахищеним сім’ям, закладам медицини та соціального захисту Коростеня, Житомирської області.

Допомога

29.08.2018

Відвідали Центр інфекційних уражень нервової системи, Інституту епідеміології та інфекційних хвороб та передали інвалідну коляску та ходунки.    

Допомога

21.08.18

Для малозабезпечених громадян, переселенців, багатодітних сімей було передано вітаміни, ліки, сок, столи, крісла, одяг та взуття. Допомогу отримали релігійні організації які опікуються малозабезпеченими та багатодітними сім’ями, інвалідами та сиротами. БФ “Вікторія” отримала меблі для переселенців.