У барвах «Золотого Каштану»
Літо – це улюблена пора року для дітей. З настанням канікул приходить повна свобода від навчальних занять. Більше не треба прокидатися під ранні звуки будильника, вчити уроки, писати контрольні. Теплі літні місяці – найбільш безтурботна та довгоочікувана пора.
Щоб літо принесло дитині масу яскравих вражень, залишило багато приємних спогадів і пройшло з користю, нам дорослим, варто вже зараз серйозно задуматися про організацію цікавого відпочинку.
Пам’ятаєте, яку гордість ми відчували, коли, повернувшись до школи, хвалилися перед однолітками тим, чого побачили та навчилися влітку?
Цікаву екскурсію запропонувала керівник Всеукраїнської благодійної організації «Серце Батьківщини» Валентина Іванівна Канвішер, з якою заклад багато років співпрацює. Здобувачі освіти та їх батьки, вихованці дитячого садка постійно відчувають підтримку та отримують допомогу від благодійного фонду.
Відвідати міжнародний юнацький фестиваль циркового мистецтва «Золотий Каштан» 30 травня 2018 року здобувачам освіти Волошинівського НВК ім. Р. Лужевського надала громадська організація «Барви життя». На фестиваль з’їхались найсильніші колективи з 12 країн світу. Кожен із них підготував яскравий номер, в якому було все: ефектні декорації, захопливий сюжет і приголомшливі світло і звук. Така подія нікого не залишила байдужим. Ми не шкодували бурхливих овацій для найсміливіших і найбільш талановитих. І хто знає, можливо наші діти познайомилися з зірками наступних десятиліть за якими майбутнє не тільки українського, а й світового цирку!
Адміністрація закладу, батьки та діти щиро дякують керівництву та працівнику (ГО «Барви життя» Воробйовій Ліні, а також Канвішер В.І. за турботу, підтримку, цікаві поїздки та зустрічі. Зичимо Вам здоров’я, добробуту та мирного неба над головою.
Адміністрація закладу
Волошинівського НВК ім. Р. Лужевського

Схожі повідомлення

Допомога

19.06.2018

Найбільш нужденним громадянам, які знаходяться під опікою Голованівського територіального центру соціального обслуговування Кіровоградської області передали одяг, взуття, інвалідне приладдя, кока-колу та інше. Дякуємо Благодійний магазин Ласка, УМТ “Світло на Сході” та Coca-Cola Ukraine

Допомога

8.06.2018

Дякуємо Кока-колі за надані напої. Мінеральну воду та кока-колу отримали Святошинське товариство інвалідів, реабілітаційний центр “Перлина”, Деснянський територіальний центр соціального обслуговування, товариство інвалідів “Росава”.

Допомога

2.06.2018

Відвідали Коростень. Через нашого партнера Катерину Скляревську та її команду передали продуктові набори, дитяче харчування, подарунки, парфуми для інвалідів, пенсіонерів, малозахищених та багатодітних сімей, а також ліки для хоспісу. Дякуємо “АТ Лекхім”, БФ “Вікторія”, ГО Read more…