У вересні 2009 року Фондом «Серце Батьківщини» було здійснено поїздки до Луганської, Волинської, Рівненської областей з метою надання благодійної допомоги інвалідам, центрам соціального обслуговування, дитячому інтернату, реабілітаційному центру для тих, хто звільнився з колонії та ін. На Луганщині в м. Свердловську відбулися зустрічі з інвалідами. Від ВБО «Серце Батьківщини» було надано допомогу у вигляді інвалідних візків, функціональних ліжок та одягу.

На зустрічі з концертом виступила християнська співачка Тетяна Ігнатюк.

На Волині та Рівненській області дітям було вручено спортивний одяг.

Схожі повідомлення

Допомога

12.09.2018

ВБО “Серце Батьківщини” за співпрацею з ГО “Коростенська районна рада жінок” і її керівником Катериною Скляревською, передали благодійну допомогу сім’ям учасників АТО, інвалідам, багатодітним та соціально-незахищеним сім’ям, закладам медицини та соціального захисту Коростеня, Житомирської області.

Допомога

29.08.2018

Відвідали Центр інфекційних уражень нервової системи, Інституту епідеміології та інфекційних хвороб та передали інвалідну коляску та ходунки.    

Допомога

21.08.18

Для малозабезпечених громадян, переселенців, багатодітних сімей було передано вітаміни, ліки, сок, столи, крісла, одяг та взуття. Допомогу отримали релігійні організації які опікуються малозабезпеченими та багатодітними сім’ями, інвалідами та сиротами. БФ “Вікторія” отримала меблі для переселенців.