У вересні 2009 року Фондом «Серце Батьківщини» було здійснено поїздки до Луганської, Волинської, Рівненської областей з метою надання благодійної допомоги інвалідам, центрам соціального обслуговування, дитячому інтернату, реабілітаційному центру для тих, хто звільнився з колонії та ін. На Луганщині в м. Свердловську відбулися зустрічі з інвалідами. Від ВБО «Серце Батьківщини» було надано допомогу у вигляді інвалідних візків, функціональних ліжок та одягу.

На зустрічі з концертом виступила християнська співачка Тетяна Ігнатюк.

На Волині та Рівненській області дітям було вручено спортивний одяг.

Схожі повідомлення

Допомога

17.05.2018

Допомога для реабілітаційного центру “Перлина”. Передали продуктові набори та харчові суміші.

Допомога

11.04.2018

Відвідали Коростень та передали ліки, вітаміни та шкільну форму, для малозабезпечених, лікарень, волонтерів, громадськім організаціям. Велика подяка нашим партнерам, ГО “Коростенська районна рада жінок” та її керівнику Катерині Скляревській. Допомогу отримали Меленівська сільська лікарська амбулаторія, Read more…

Допомога

3.04.2018

Для підопічних будинку ветеранів та інвалідів міста Києва передали плеєри для людей з вадами зору. Дякуємо Ярославу Малько, та місії Global Christian Support за надані пристрої для прослуховування Слова Божого для людей з інвалідністю.