Дякуємо!!!

Діти – наш найдорожчий скарб, наша надія, гордість і опора. Розвивати, підтримувати і заохочувати їх – святий обов`язок сім`ї, школи, влади і громадськості. Тільки тоді у нас буде гідна зміна – сильна і красива! Тільки тоді наші доньки і сини будуть рости здоровими, щасливими та впевненими у прийдешньому дні, будуть рости на благо України.

Це добре розуміють наші друзі із Всеукраїнської Благодійної Організації «Серце Батьківщини», зокрема Голова Правління фонду Канвішер Валентина Іванівна. 10 березня 2016 року всі вихованці дитячого садочка «Волошка» та учні із багатодітних та малозабезпечених сімей Волошинівського НВК ім.Р.Лужевського отримали від фонду подарунки. Дитячій радості не було меж.

Педагогічний, учнівський та батьківський колективи, а також адміністрація Волошинівського НВК ім.Р.Лужевського висловлюють найтепліші слова подяки працівникам та керівництву ВБО «Серце Батьківщини» за надану допомогу, постійну підтримку та турботу про наших дітей.

Ваша підтримка — свідчення Вашого небайдужого ставлення до проблем освіти в Україні і розуміння непересічної важливості виховання підростаючого покоління.

Від усього серця бажаємо Вам здоров’я, злагоди, взаєморозуміння, душевного спокою та достатку. Низький уклін вам за Вашу натхненну і самовіддану працю, за Вашу непохитну віру у майбутнє нашого краю. Хай Господь Бог сторицею віддячить за Ваше розуміння, підтримку і за частку душі, подаровану нам.

Хай вам всім Бог посилає своє благословіння на ваші добрі діла!

Волошинівський НВК ім. Р. Лужевського

Схожі повідомлення

Допомога

12.09.2018

ВБО “Серце Батьківщини” за співпрацею з ГО “Коростенська районна рада жінок” і її керівником Катериною Скляревською, передали благодійну допомогу сім’ям учасників АТО, інвалідам, багатодітним та соціально-незахищеним сім’ям, закладам медицини та соціального захисту Коростеня, Житомирської області.

Допомога

29.08.2018

Відвідали Центр інфекційних уражень нервової системи, Інституту епідеміології та інфекційних хвороб та передали інвалідну коляску та ходунки.    

Допомога

21.08.18

Для малозабезпечених громадян, переселенців, багатодітних сімей було передано вітаміни, ліки, сок, столи, крісла, одяг та взуття. Допомогу отримали релігійні організації які опікуються малозабезпеченими та багатодітними сім’ями, інвалідами та сиротами. БФ “Вікторія” отримала меблі для переселенців.