Дякуємо!!!

Діти – наш найдорожчий скарб, наша надія, гордість і опора. Розвивати, підтримувати і заохочувати їх – святий обов`язок сім`ї, школи, влади і громадськості. Тільки тоді у нас буде гідна зміна – сильна і красива! Тільки тоді наші доньки і сини будуть рости здоровими, щасливими та впевненими у прийдешньому дні, будуть рости на благо України.

Це добре розуміють наші друзі із Всеукраїнської Благодійної Організації «Серце Батьківщини», зокрема Голова Правління фонду Канвішер Валентина Іванівна. 10 березня 2016 року всі вихованці дитячого садочка «Волошка» та учні із багатодітних та малозабезпечених сімей Волошинівського НВК ім.Р.Лужевського отримали від фонду подарунки. Дитячій радості не було меж.

Педагогічний, учнівський та батьківський колективи, а також адміністрація Волошинівського НВК ім.Р.Лужевського висловлюють найтепліші слова подяки працівникам та керівництву ВБО «Серце Батьківщини» за надану допомогу, постійну підтримку та турботу про наших дітей.

Ваша підтримка — свідчення Вашого небайдужого ставлення до проблем освіти в Україні і розуміння непересічної важливості виховання підростаючого покоління.

Від усього серця бажаємо Вам здоров’я, злагоди, взаєморозуміння, душевного спокою та достатку. Низький уклін вам за Вашу натхненну і самовіддану працю, за Вашу непохитну віру у майбутнє нашого краю. Хай Господь Бог сторицею віддячить за Ваше розуміння, підтримку і за частку душі, подаровану нам.

Хай вам всім Бог посилає своє благословіння на ваші добрі діла!

Волошинівський НВК ім. Р. Лужевського

Схожі повідомлення

Допомога

17.05.2018

Допомога для реабілітаційного центру “Перлина”. Передали продуктові набори та харчові суміші.

Допомога

11.04.2018

Відвідали Коростень та передали ліки, вітаміни та шкільну форму, для малозабезпечених, лікарень, волонтерів, громадськім організаціям. Велика подяка нашим партнерам, ГО “Коростенська районна рада жінок” та її керівнику Катерині Скляревській. Допомогу отримали Меленівська сільська лікарська амбулаторія, Read more…

Допомога

3.04.2018

Для підопічних будинку ветеранів та інвалідів міста Києва передали плеєри для людей з вадами зору. Дякуємо Ярославу Малько, та місії Global Christian Support за надані пристрої для прослуховування Слова Божого для людей з інвалідністю.