Нещодавно Фондом здійснено поїздки до шести регіонів України з метою надання благодійної допомоги школам-інтернатам, реабілітаційному центру для нарко- та алкозалежних, товариству громадян, які виховують дітей-інвалідів

У березні 2009 року Всеукраїнським благодійним фондом «Серце Батьківщини» було здійснено поїздки до Київської, Волинської, Тернопільської, Хмельницької, Черкаської і Полтавської областей з метою надання благодійної допомоги школам-інтернатам, в тому числі для дітей з особливими потребами, реабілітаційному центру для нарко- та алкозалежних, товариству громадян, які виховують дітей-інвалідів, іншим благодійним громадським організаціям та малозабезпеченим громадянам.

Так, спеціальна загальноосвітня школа-інтернат для глухих дітей у м. Теребовля, що на Тернопільщині, та школа-інтернат у Полтавській області для дітей, хворих на туберкульоз, отримали дитячі подарункові набори, шоколад, печиво, каву та пральний порошок. Молодіжному центру у Київській області, Лубенському міському благодійному центру соціальної опіки дитини, а також одній із районних рад Волинської області було надано предмети домашнього вжитку, посуд, одяг, взуття, постільну білизну, допоміжні медичні матеріали, засоби реабілітації інвалідів, каву, шоколад, печиво та іграшки.

Одна з районних організацій Товариства Червоного Хреста України в Тернопільській області та Кам’янець-Подільське товариство громадян, які виховують дітей-інвалідів (Хмельницька область), одержали набори для новонароджених, пральний порошок, печиво та інвалідний візок. Громадська організація на Черкащині, що опікується працівниками державних установ, була забезпечена одягом, взуттям, постільною білизною, ходунками та іншими засобами реабілітації інвалідів, іграшками, печивом, а реабілітаційний центр для нарко- та алкозалежних отримав одяг та музичний інструмент.

Також була надана допомога кільком малозабезпеченим громадянам Київської та Тернопільської областей. Вони одержали продукти харчування та допоміжні медичні матеріали. Крім того, був організований культурний захід для школярів міста Києва та декількох районів Київської області: вони отримали квитки на театралізовану виставу для дітей до національного палацу мистецтв.

Схожі повідомлення

Допомога

12.09.2018

ВБО “Серце Батьківщини” за співпрацею з ГО “Коростенська районна рада жінок” і її керівником Катериною Скляревською, передали благодійну допомогу сім’ям учасників АТО, інвалідам, багатодітним та соціально-незахищеним сім’ям, закладам медицини та соціального захисту Коростеня, Житомирської області.

Допомога

29.08.2018

Відвідали Центр інфекційних уражень нервової системи, Інституту епідеміології та інфекційних хвороб та передали інвалідну коляску та ходунки.    

Допомога

21.08.18

Для малозабезпечених громадян, переселенців, багатодітних сімей було передано вітаміни, ліки, сок, столи, крісла, одяг та взуття. Допомогу отримали релігійні організації які опікуються малозабезпеченими та багатодітними сім’ями, інвалідами та сиротами. БФ “Вікторія” отримала меблі для переселенців.