На протязі грудня передано  більш ніж на 1,5 млн. грн.  вітамінів   організаціям інвалідів, малозахищеним, дітям, будинку ветеранів та інвалідів, благодійним організаціям, релігійним громадам, відділенню Червоного Хреста, сроціальним службам  та ін. Дякуємо всім за співпрацю. Особливо хочемо подякувати  компанії “КІАНІ УКРАЇНА”, яка підтримує нас,  приділяє велику увагу благодійництву. Дякуємо директору компанії, керівництву та співробітникам за  підтримку народу України в такий нелегкий для України час.

WP_20151221_14_17_33_Pro

Схожі повідомлення

Допомога

17.05.2018

Допомога для реабілітаційного центру “Перлина”. Передали продуктові набори та харчові суміші.

Допомога

11.04.2018

Відвідали Коростень та передали ліки, вітаміни та шкільну форму, для малозабезпечених, лікарень, волонтерів, громадськім організаціям. Велика подяка нашим партнерам, ГО “Коростенська районна рада жінок” та її керівнику Катерині Скляревській. Допомогу отримали Меленівська сільська лікарська амбулаторія, Read more…

Допомога

3.04.2018

Для підопічних будинку ветеранів та інвалідів міста Києва передали плеєри для людей з вадами зору. Дякуємо Ярославу Малько, та місії Global Christian Support за надані пристрої для прослуховування Слова Божого для людей з інвалідністю.