На протязі грудня передано  більш ніж на 1,5 млн. грн.  вітамінів   організаціям інвалідів, малозахищеним, дітям, будинку ветеранів та інвалідів, благодійним організаціям, релігійним громадам, відділенню Червоного Хреста, сроціальним службам  та ін. Дякуємо всім за співпрацю. Особливо хочемо подякувати  компанії “КІАНІ УКРАЇНА”, яка підтримує нас,  приділяє велику увагу благодійництву. Дякуємо директору компанії, керівництву та співробітникам за  підтримку народу України в такий нелегкий для України час.

WP_20151221_14_17_33_Pro

Схожі повідомлення

Допомога

12.09.2018

ВБО “Серце Батьківщини” за співпрацею з ГО “Коростенська районна рада жінок” і її керівником Катериною Скляревською, передали благодійну допомогу сім’ям учасників АТО, інвалідам, багатодітним та соціально-незахищеним сім’ям, закладам медицини та соціального захисту Коростеня, Житомирської області.

Допомога

29.08.2018

Відвідали Центр інфекційних уражень нервової системи, Інституту епідеміології та інфекційних хвороб та передали інвалідну коляску та ходунки.    

Допомога

21.08.18

Для малозабезпечених громадян, переселенців, багатодітних сімей було передано вітаміни, ліки, сок, столи, крісла, одяг та взуття. Допомогу отримали релігійні організації які опікуються малозабезпеченими та багатодітними сім’ями, інвалідами та сиротами. БФ “Вікторія” отримала меблі для переселенців.